Polski
Deutsch
  
 
   
  
 
   
 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Opinie naszych gości

 

Nie wyobrażamy sobie lepszego miejsca na zorganizowanie wesela ! Wszystko od podstaw było świetnie zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Bardzo pomocni właściciele w wielu kwestiach odciążają Parę Młodą, obsługa podczas wesela- rewelacja. Pokoje hotelowe dla gości  niezwykle komfortowe oraz przestrzenne. Należy również wspomnieć o wysokiej jakości podawanych potraw, które smakowały wszystkim gościom. Sala weselna przytulna i elegancka,  a miejsca na parkiecie starczyło dla wszystkich. Obiekt otoczony jest przepięknym parkiem gwarantując odpoczynek wśród śpiewu ptaków i szumu drzew o każdej porze dnia i nocy. Wszyscy goście, a w szczególności przyjezdni z innych miejscowości byli pod wrażeniem całego kompleksu oraz organizacji przyjęcia. 

 

Zdecydowanie polecamy ! 

Justyna i Wojtek Kimmel

**************************************************************************************************************************
Serdecznie dziękujemy Właścicielom oraz całemu personelowi za przygotowanie oraz oprawę naszego przyjęcia weselnego w czerwcu 2011 r. Dziękujemy za przepyszne jedzenie, miłą obsługę, przyjazne pokoje dla naszych gości i piękny apartament, gdzie spędziliśmy noc poślubną. To się nazywa 100% zadowolenia.

 Z wyrazami szacunku

 Katarzyna i Michał

Korzeniewscy


************************************************************************************************************************


Dzięki niepowtarzalnemu miejscu w którym znajduje się Park Hotel , oraz profesjonalnej obsłudze nasz najpiękniejszy dzień w życiu był naprawdę wyjątkowy!
Właściciele przygotowali dla nas wiele niespodzianek którymi byliśmy zachwyceni , bardzo dziękujemy za wasze zaangażowanie.
Sala balowa ma nowoczesny wystrój a jej oświetlenie wprowadza w niepowtarzalny nastrój , dopełnieniem całości jest przepyszne jedzenie które było ucztą dla podniebienia . Park hotel to miejsce godne polecenia by wasz dzień był jak z bajki....  
 
 
          Z pozdrowieniami Edyta i Marcin Bryłka   

***********************************************************************************************************************
**


Urząd Miejski w Dobrodzieniu udziela rekomendacji hotelowi i restauracji Park Hotel. Atrakcyjne położenie, miła atmosfera oraz dobra kuchnia sprawiają, iż Park Hotel posiada idealne warunki do relaksu i odpoczynku.

Gorąco polecamy Park Hotel, jako miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych, ale także konferencji i spotkań biznesowych.

                                                                                                               Róża Koźlik
                                                                                                Burmistrz Dobrodzienia
                                                                          

************************************************************************************************************************

Gorąco polecamy Ten cudowny Hotel,

Przyjęcie weselne wspaniałe,

Obsługa na bardzo wysokim poziomie,

Ogromna wyrozumiałość i życzliwość personelu

Oraz właściciela.

Wszystko dopięte na ostatni guzik

I na najwyższym poziomie.

 

Serdecznie dziękujemy obsłudze !!!

Gorąco pozdrawiamy i polecamy  HOTEL PARK

 

Paulina i Dariusz Adamek z Opola

********************************************************************************************************************************

Pragniemy zarekomendować Państwu usługi świadczone przez Park Hotel w Dobrodzieniu. Jako Środowiskowy Dom Samopomocy "Magnolia" w Opolu realizujemy wiele przedsięwzięć o charakterze społecznym. (...) By było to możliwe, konieczne jest zrozumienie ze strony różnych instytucji oraz współpraca.
Możemy na nie liczyć ze strony Park Hotelu. Park Hotel to nie tylko świetne warunki lokalowe. To również miejsce, gdzie wszyscy znajdą niezwykłą atmosferę i gdzie można zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.


                                                                                                           Dyrektor
                                                                                                        Waldemar Maciaszczyk
                                                                                 
************************************************************************************************************************

W minioną sobotę byłam gościem na przyjęciu weselnym mojej siostrzenicy. Muszę przyznać, iż jestem pod ogromnym wrażeniem wystoju wnętrza sali weselnej oraz pysznego jedzenia. Niemcy, który byli na weselu mówili, że na takiej wystawnej imprezie jeszcze nie mieli okazji być. Moich synów musiałam prawie na siłę wyciągać do domu z Waszego boiska, gdzie prawie wszędzie się okropnie nudzą. Nic dodać nic ująć. Będę wszystkim polecać Wasz lokal.

Grażyna K.

****************************************************************************************************************************
Wielkie dzięki składamy na ręce właściciele za przygotowanie naszego przyjęcia weselnego, które było naprawdę udane i pozostanie na zawsze w naszej pamięci.


Kamila i Rafał


***********************************************************************************************************************************
Gorąco polecam Park Hotel na przyjęcia komunijne. Jedzenie wspaniałe i dużżżżżżżżżżooooooooo. Obsługa szybka i sprawna. A wystrój przepiękny.

                                                                                                           Gabriela


**********************************************************************************************************************
Witamy! Mieliśmy przyjemność organizować nasze wesele w Zameczku Park Hotel i szczerze polecamy ten lokal! Piękny i szykowny wystrój sali, wszystko czyściutkie i schludne. Goście chwalili smak potraw. Obsługa uwijała się przy stołach. Dbano o porządek nie zakłócając przy tym przebiegu wesela, a po jego zakończeniu służyli pomocą. Szef konkretny, żadnych niedomówień. Wszystko na najwyższym poziomie. 115 zadowolonych osób mówi samo za siebie! Pozdrawiamy ekipę !!!! i dziękujemy ;-)


                                            Aleksandra i Piotr
************************************************************************************************************************

Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie naszego wesela i jednocześnie gorąco polecamy wszystkim to cudowne miejsce. Obsługa rewelacyjna, jedzenie przepyszne. Dzięki Wam ten nasz dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy:)
 
Dziękujemy i pozdrawiamy
Zuzanna i Dariusz

***************************************************************************
Z całego serca polecamy Park Hotel dla wszystkich znajomych i nieznajomych!
:)
Sala weselna jest przepiękna i elegancka a zarazem bardzo przytulna. Obsługa
jest na bardzo wysokim poziomie, kulturalna i pomocna. Jedzenie przepyszne!
Nie znalazł się żaden gość, który wyszedł głodny z naszego przyjęcia
weselnego. Park wokół pałacyku dodaje temu miejscu niezwykłego uroku, a
dzieciaki (i niektórzy dorośli) mogli śmiało wybiegać się na boisku i placu
zabaw. Hotel okazał się niesamowicie dobrym pomysłem - goście byli bardzo
zadowoleni ze swoich przyjaznych pokoi.
Serdecznie dziękujemy całej obsłudze Park Hotelu w Dobrodzieniu, a w
szczególności szefostwu, za miłą i konkretną współpracę!
Basia i Bartek Mrozek.

****************************************************************************** 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH