Polski
Deutsch
  
 
   
  
 
   
 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Catering

Foto
Foto
Foto
Każdy z nas zna koszmar imprez domowych, które organizujemy dla większej ilości osób. Zazwyczaj wygląda to tak, że już dwa lub trzy dni przed imprezą zaczynamy biegać po sklepach szukając potrzebnych produktów, a następnie przesiadujemy godzinami w kuchni, jak to się mówi przy garach.
A czy zawsze wychodzą nam takie dania, jakie chcieliśmy...?

A przecież wcale tak nie musi być, wystarczy tylko zamówić gotowe potrawy. Ustalimy z Państwem indywidualne menu, przygotujemy, dowieziemy i podamy zamówione dania.
SUSHI

Wychodząc na przeciw trendom kulinarnym do naszej oferty wprowadziliśmy sushi.
Zachwycicie Państwo swoich gości, jeśli na stole pojawi się to niezwykłe danie.

Ta najsłynniejsza potrawa japońska, dotarła do Polski stosunkowo niedawno, ale już zyskała sobie wielu wielbicieli. Ryż japoński zaprawiony sosem Dzu, ryby morskie, ikra z ryb, wodorosty, owoce morza, ikra z ryb, warzywa, awocado, imbir, chrzan wasabi to najważniejsze składniki sushi. Skomponowane tworzą lekkostrawne i bardzo wartościowe danie. Nic więc dziwnego, że naród japoński jest długowieczny. Warto dodać, że jest to najzdrowsze jedzenie świata, zalecane przez lekarzy i diabetyków.


Produkt wyłącznie na zamówienie, min. 48 godz. wcześniej.

Zamówienia sushi 604 435 978


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.